Poděkování

Text:

Vratislav Kadlec

je dynamicky se rozvíjející mladý muž působící v oblasti slovesné kultury, veřejné performance, aposteriorního osmyslňování nonsensuálního projevu a travel-consultingu. V střednědobém časovém horizontu se hodlá soustředit na postupnou presentaci multilaterálních komunikačních kanálů vedoucích k individuální redeskripci logu jakožto stěžejního determinantu další presentace a na koupi nových, středně silných bot, vhodných pro pěší turistiku. Blíže nespecifikovanou shodou okolností je principálem divadelního spolku Prvobytně pospolná společnost. Momentálně se živí jako publicista.

Fotografie:

Páv Lučištník

Programátor, lučištník a amatérský fotograf se zájmem o pávy a středověk. Fotografie z nejrůznějších akcí, jichž byl účasten, můžete shlédnout na http://www.oook.cz.

Jan Vojkovský

Fotografie Jana Vojkovského z cest najdete především na jeho stránkách http://www.janvojkovsky.com. 

Jiří Mašek

alias Křemenáč je amatérský fotograf, který podle svých slov rád cestuje a občas při té příležitosti něco vyfotí. Tyto momenty jsou zdokumentovány na adrese http://www.kremenac.net.

Roman Pavlíček

Filmový a televizní kameraman z Prahy se zálibou ve fotografování. Více se o něm můžete dozvědět na jeho stránkách http://www.romanpavlicek.cz. 

Calhoon

Vlastním jménem Petr Calhoun. Jeho fotografie Žebráka pochází z galerie http://www.mojefoto.net. 


Dále byly použity fotografie z databáze http://photo.czechtourism.com/.

 

Ilustrace:

Ilustrace K. Liebschera a B. Kutiny pochází z knihy A. Sedláčka Hrady, zámky a tvrze Království českého, díl VI. – Podbrdsko z roku 1889. 

Mapy:

Použité mapy pocházejí z http://supermapy.centrum.cz